warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Turizm Bakanlığı denetiminde iki yıldızlı olan otelimiz , Bodrum yarımadasının mandalina bahçeleriyle ünlenmiş Bitez yalısında yer almaktadır.

Bitez koyunun en güzel yerinde güneye açık konumuyla deniz kenarında yeşillikler içinde yer alan bu küçük ve dost aile işletmesi misafirperverliğiyle 1987’den bugüne rahatlık ve sakinlik arayanlar için ideal bir tatil olanağı sunmaktadır.

Bodrum havaalanına 38 km , Bodrum merkezine 7 km mesafededir.Gün boyunca 15 dakika arayla Bodrum’a dolmuşla ulaşılabilir.

Yeşillikler içindeki bahçesi ve özgün dekorasyonuyla misafirlerimizi evinde hissettiren otelimizin iki veya üçer yataklı odalarında klima ,minibar, tv,direkt telefon ,saç kurutma makinası ,24 saat sıcak su mevcut olup her oda balkonludur.

Deniz kenarındaki restoranımız Türk ve dünya mutfaklarından örnekler içeren menüsü ile gün boyunca konuklarımıza hizmet etmektedir.Ayrıca vegeterian menüsü ve çocuk menümüz de bulunmaktadır.Sabah 8 de açık büfe kahvaltı ile başlayan servisimiz gün boyunca snack servisi ile sürmekte ,akşamları alakart servisi ile devam etmektedir.

Zeytin ağaçları gölgesindeki açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile çocuk oyun alanı ,deniz kenarında yer alan otel barımız da gün boyu ve günün en güzel vakitleri akşamüstü saatlerinde konuklarımıza hizmet etmektedir.


loading
×