warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!


4000 m2 yemyeşil bir bahçe içinde, geniş bir yüzme havuzu çevresinde yerleşmiş 8 blok ve 32 daireden oluşan Bitez Park Apartlar max 4 kişi kapasiteli konaklama üniteleridir.

Her ünitede iki kişilik bir yatak odası, mobilyalı salon, buzdolabı, elektrikli ocak, 4 kişilik ekipmana sahip açık mutfak, duş-wc, saç kurutma makinası, split klima, satelite tv, direkt telefon,su ısıtıcısı mevcut olup her birim bahçe veya havuz manzaralı geniş bir terasa sahiptir.

Tesisin merkezinde geniş ve yeşil bahçe içindeki havuz çevresinde, güneş yatakları, şemsiyeler, zeytin ağaçları altında çocuk havuzu ayrıca bir çocuk oyun bahçesi içeren kum havuzu yer almaktadır.

24 saat açık resepsiyonumuzda küçük bir looby, emanet kasası ve internet bağlantısı bulunmaktadır.Resepsiyon bitişiğinde, Türk ve dünya mutfaklarından örnekler içeren menüsü ile bir restoran – bar mevcuttur. Ayrıca deniz kenarındaki otelin restoranı, barı ve plajı konuklarımızın hizmetindedir.

Tesisimizde sadece oda olarak konaklayabildiğiniz gibi ,otel restoranımızdan faydalanarak aynı otel konuklarımız gibi oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama seçeneklerimizde mevcuttur.

Günlük ihtiyaç maddelerini gereksinimini karşılamak amacıyla çalışan marketimiz ve bay / bayan kuaförümüz de konuklarımızın hizmetindedir.

Güleryüzlü ve misafirsever personelimizin amacı konukların kendilerini evlerinde hissetmeleri için çalışarak tatillerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamaktır.

Toloman Bitez Park Apartları denize 150 m mesafededir. Bodrum’a hemen önündeki duraktan 15 dakikada bir kalkan dolmuşlarla da kolayca ulaşılmaktadır.


loading
×